Mgr. Pavel Smrž

Účetní poradenství, daňová evidence (dříve jednoduché účetnictví), účetnictví (dříve podvojné účetnictví), mzdová a personální agenda jsou předmětem mého podnikání téměř 25 let. Věnuji se také poradenství začínajícím živnostníkům a pomáhám jim rozjet jejich podnikání zajištěním veškerých úředních nezbytností.

Vytvářím také interní předpisy, které jsou důležité pro chod každé firmy.

Působím nejen na území okresu Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov a Kroměříž, ale také v Brně.

Při poskytování svých služeb se snažím naplnit veškerá očekávání svých klientů, odbornost,  spolehlivost a diskrétnost jsou samozřejmostí.

Ke svým klientům přistupuji s pochopením pro jejich práci, která jim často neumožňuje vyřizovat osobní záležitosti během dne, proto se nebráním schůzkám v brzkých ranních nebo naopak večerních hodinách a také o víkendech.

Dlouhodobě spolupracuji s lékaři, proto znám problematiku jejich podnikání do všech podrobností a jsem tak schopen poskytovat veškeré služby související se založením soukromé praxe nebo přechodem na s.r.o.

Svoji práci dělám s potěšením, s elánem a pílí, která je mi vlastní. S každým dalším klientem přijde vždy něco nového, co mě obohatí o zkušenosti, o vědomosti a přinese prospěch nejen mně, ale především všem klientům.

Velice mě potěší, když i Vás budu moci přivítat ve své kanceláři, představit Vám sebe i výsledky své práce a navážeme spolupráci.


ŽL vydal OŽÚ OÚ Prostějov dne 19.6.2001 č.j. : ŽÚ/3894/2001/Sp ev. č.: 370900-49226-00.